כיצד להשתמש בכרית נסיעה לטיסות?

כרית נסיעה טובה יכולה לעשות עולם של הבדל בנסיעות ארוכות. באופן אידיאלי, הכרית תספק תמיכה לצוואר או לגופך כך שתוכל לישון במצב רגוע, אפילו בנסיעות צפופות ולא נוחות במטוס. בחרו כרית שמתאימה לסגנון השינה שלכם ונסו תנוחות שונות כדי למצוא היכן הכי נוח לכם.

נסה את כרית הצוואר שלך לפני הקנייה

כריות צוואר אינן מגיעות בדרך כלל בגדלים שונים, כך שהדרך היחידה לדעת אם היא תתאים בנוחות היא לנסות אותה. אם אפשר, שים את כרית הצוואר שלך לפני שאתה קונה אותה, או שמור את הקבלה ונסה אותה לפני הנסיעה. אתה אמור להיות מסוגל להניח עליו את הראש מבלי לכופף את הצוואר באי נוחות, והחומר לא צריך להצמיד או לשפשף בצווארך.

נפח את הכרית שלך במידת הצורך

כריות נסיעה מתנפחות יכולות להיות דרך נוחה לחסוך במקום בעת נסיעה. אם שלך מתנפח, נשוף לתוך צינור האוויר עד שהכרית תהיה עגולה ויציבה. אטום את צינור האוויר לאחר שתסיים על ידי החלפת המכסה.

כמה כריות מתנפחות מתנפחות מעצמן. בדרך כלל, זה כרוך בסיבוב שסתום שיגרום לכרית להתנפח לאט, אבל בדוק את ההוראות של הכרית שלך כדי לראות איך שלך מתנפח.

כריות נסיעות לא מתנפחות ממולאות בדרך כלל בקצף או חרוזים. הם אמנם פחות נוחים לאריזה, אבל אתם עשויים לגלות שהם נוחים יותר.

כסה את הכרית שלך בחולצת טריקו או בצעיף כדי להפוך אותה לרכה יותר

כמה כריות צוואר, במיוחד המתנפחות הפחות יקרות, עשויות מפלסטיק ואולי אין להן משטח נוח במיוחד. השתמש בחתיכת לבוש דקה ורכה כמו חולצת טריקו או צעיף קל כדי לכסות את הכרית שלך ולהפוך אותה לנוחה יותר.

אתה יכול גם לקנות כיסוי נשלף לכרית שלך. רק וודא שהוא מתאים לכרית שלך לפני שאתה קונה את זה.

הניחו את הכרית סביב הצוואר

רוב כריות הצוואר הן בצורת U ויתאימו לחלק האחורי של הצוואר עם הפתח מעל הגרון. לחלקם יש רצועות שחוצות את הפתח כדי לשמור אותו במקומו.

אם הכרית שלך אינה בצורת U, היא עשויה להיות מתוכננת כך שתתאים בין הכתף לראש. סוג זה מגביל באיזה כיוון אתה יכול להניח את הראש, ולכן הוא הטוב ביותר עבור ישנים שלא משנים הרבה תנוחה.

השען את המושב שלך

רוב כריות הצוואר נועדו לתמוך בראש כשהוא נופל לאחור או הצידה. תנוחה זו יכולה להיות נוחה יותר אם הגב שלך נשכב מעט. השעינו בעדינות את המושב, והיזהר לא להזיז את המושב מהר מדי או רחוק מדי לעבר הנוסעים מאחוריך, עד שתוכל להישען לאחור בנוחות.