איך להכין את כלבכם לנסיעות ארוכות?

בין אם אתם עוברים ברחבי הארץ ובין אם אתם יוצאים לטיול, נסיעה יכולה להיות פעילות מלחיצה. טיול עם הכלב שלך יכול להוסיף עוד יותר עומס לטיול שלך. אם אתה רוצה לנסוע למרחקים ארוכים עם הכלב שלך, ודא שיש לו את כל החיסונים שלהם, ארוז את הדברים החיוניים שלהם, ועייף אותם לפני שתתחיל בטיול. אם אתה נוסע במכונית, ודא שיש להם הרבה אוכל, מים וצל. אם אתה טס במטוס, בדוק עם חברת התעופה שלך כדי להבין אילו הגבלות והנחיות עליך לפעול.

ודא שלכלב שלך יש את כל החיסונים שלו

חשוב לוודא שהכלב שלכם יהיה שמח ובריא במהלך מסעותיו. קח את הכלב שלך לווטרינר כדי לוודא שהוא מעודכן לגבי החיסונים שלו, כך שהוא מוגן מפני כל חיידקים חדשים שהם עלולים לבוא איתם במגע. חיסונים נגד כלבת, דלקת כבד של כלבים ומחלת כלבים הם כולם סטנדרטיים.

בדוק אם ישנן מחלות שהכלב שלך עלול לחטוף באזורים שבהם אתה מטייל. אם יש, שאל את הוטרינר שלך לגבי קבלת החיסונים המתאימים לכלב שלך.

חפש מידע על קרציות או זבובי חול באזור כדי לראות אם אתה צריך לנקוט באמצעי זהירות מיוחדים עם הכלב שלך.

בקש מהווטרינר שלך לרשום לכלב שלך תרופות נגד מחלת תנועה

אם הוצאתם את הכלבים שלכם לנסיעות קצרות יותר במכונית בעבר, אולי שמתם לב שהם חולים מתנועת המכונית. שאל את הוטרינר שלך אם הם יכולים לרשום משהו לכלב שלך כדי להקל על הבטן שלו בזמן תנועה. לרוב מדובר בכדור שאתה נותן לכלב שלך כל כמה שעות במהלך נסיעה במכונית או במטוס.

אל תיתן לכלב תרופות אלא אם כן הורשם על ידי וטרינר.

עייף את הכלב שלך בטיול ארוך לפני שתתחיל את המסע שלך

לכלבים יש הרבה אנרגיה עצורה, במיוחד אם הם צעירים. קח את הכלב שלך לטיול כדי להתאמן ועייף אותם. זה יכול לעזור עם כל אנרגיה עצבנית שיש להם גם כן.

זה עשוי להיות נחמד גם למתוח את הרגליים לפני המסע.

שקול להעביר את הכלב שלך לשבב לפני הנסיעה כדי שמישהו יוכל לזהות אותו אם הוא בורח או הולך לאיבוד.

חגרו את הכלב עם רתמה או חגורת בטיחות לכלב

אין לאפשר לכלבים להסתובב במכונית בזמן שהיא נעה מכיוון שהם עלולים להפריע או להיפגע במקרה של תאונה. הגדר רתמה לכלב, חגורת בטיחות או ריסון עבור הכלב שלך במכונית כך שהם יישארו בישיבה ובמקום אחד במהלך הנסיעות שלך. כלבים קטנים יכולים לשבת בארגז המחובר לחגורת בטיחות, בעוד שכלבים גדולים יותר יכולים להיות חגורים דרך הרתמות שלהם.

אם אתה משתמש בארגז במכונית, וודא שהוא גדול מספיק כדי שהכלב שלך יוכל להסתובב בו בנוחות.

ודא שכל המעצורים או הרתמות שבהם אתה משתמש עברו בדיקות ריסוק כדי שתדע שהם בטוחים במקרה של התנגשות.