איך להתכונן לירח הדבש שלך?

הכנה לירח דבש יכולה להיות מכריעה, במיוחד כאשר תכנון החתונה דורש את רוב הזמן והתשומת לב שלך. ירח דבש שתוכנן בצורה גרועה יכול להכות ממש את חגיגת הנישואין שלכם, אבל עם קצת מאמץ וארגון, אתם יכולים לזכות בירח דבש בלתי נשכח ונטול מתחים.

מצא מקום ששניכם אוהבים

אולי שניכם עוסקים בטיולים או ששניכם עוסקים בפארקי שעשועים, או אולי אחד מכם אוהב את החוף והשני מעדיף את ההרים. מצא מקום שיש בו משהו עבור שניכם, במיוחד אם הטעם שלכם שונה. זו יכולה להיות מחווה מתוקה לבחור את היעד שבן הזוג החדש שלך אוהב, אבל אם אין שם משהו שיעניין אותך, זה יהיה הרבה פחות כיף לשניכם.

קחו בחשבון את העונה

לא משנה כמה מאושר אתה עשוי להרגיש, קשה ליהנות מחופשה אם מזג האוויר מאמלל אותך, המחסור בדברים לעשות משעמם אותך מדעתך, או המוני התיירים בלתי נסבלים.

העריכו את מזג האוויר. אם אתם מתחתנים בחודש של חום או קור קיצוניים, אולי תרצו למצוא מקום מתון יותר למסיבה. בדוק אתרי נתוני אקלים כדי לראות מהי הטמפרטורה הממוצעת לתקופה של השנה שבה אתה מתכנן לבקר.

נסיעות במהלך עונת ביניים – פרק הזמן בין תאריכי שיא לתאריכי תיירות שאינם שיא. אולי תחסוך לא מעט אגורות אם תכנסו מיד אחרי שהביקוש הרב ירד, ולא רק שהקצב יהיה נינוח ומהנה יותר עבורכם, אולי תמצאו את המקומיים ידידותיים ומסבירי פנים יותר כשאתם לא חלק מ אספסוף של תיירים.

תעכב את הטיול שלך. שקול לדחות את ירח הדבש שלך לכמה חודשים אם אתה מתחתן במהלך הפסקת העונה של יעד החלומות שלך. זה יכול להיות יתרון צדדי בכך שהוא נותן לך יותר זמן לחסוך.

בדוק זמינות ושעות אטרקציות 

אם אתם נוסעים בעונת השפל, ייתכן שלכמה יעדי תיירות יהיו שעות מוגבלות, או שהם סגורים לחלוטין. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להופיע לעיר סגורה. התייעץ עם אתרי האינטרנט של האטרקציות בהן תרצה לבקר כדי למצוא פירוט של השעות שלהן בתאריכי הנסיעה שלך.