איך להכין ילד לטיסה הראשונה שלו?

אם מעולם לא טסתם עם ילדכם והם עדיין צעירים מכדי להבין את התהליך במלואו, ייתכן שאתם חוששים להכין אותם לאוויר. קח נשימה עמוקה. הורים אחרים עברו את זה ושרדו בסדר גמור, וגם אתה. כדי לעזור לדברים להתנהל בצורה חלקה, הקפידו על האריזה, הודיעו לילדכם למה לצפות, והקדישו לעצמכם זמן נוסף בשדה התעופה. אנחנו כאן כדי להדריך אותך בכל מה שתרצה לשקול כדי להכין את ילדך לטיסה. גם אם תתכוננו בצורה הטובה ביותר, יכול להיות שלילד שלכם יהיה יום רע, או שדברים לא יתנהלו כמתוכנן, וזו לא אשמתכם!

בחר טיסה בזמן תנומה

אם אתה עולה לטיסה כשהילד שלך קצת ישנוני, הדברים עשויים להיות קלים יותר. ילדים יכולים להיות בלתי צפויים, אבל צריך להיות לך תחושה מתי הילד שלך יהיה הכי רגוע. אם הם רצים בכל מקום ברוב הבקרים, בחרו בטיסה מאוחרת יותר. אם הם נוטים להתאמץ ללכת לישון, טוס מוקדם יותר ביום.

לחלופין, אם ילדכם מתלהב באופן אינסטינקטיבי לטיסה, ייתכן שתבחרו לטוס כשהם עומדים להיות ערים לגמרי. זה אולי הזמן הכי רגוע עבורם. חלק מהילדים ממש מתרגזים ומתעצבנים כשהם עייפים ממשהו שהם ציפו לו.

בחר מושבים בחלון ליד שירותים

שאפו להרחיק את ילדכם מהמעבר ומזרים. יותר מדי אנשים מוזרים עלולים להפחיד את ילדכם, והיותם ליד המעבר תחשוף אותם לכל מיני גירויים וסכנות פוטנציאליות (כמו עגלות חטיפים) שעלולים לזרוק מפתח ברגים בתוכניות שלכם. זכרו, תגיעו לעלות ראשון עם ילד קטן, אז אל תדאגו יותר מדי לגבי החלק הזה!

עם זאת, ייתכן שתרצה לשקול כמה משתנים אחרים.

אם ילדכם מתרגש במיוחד לטוס והם אינם מפחדים מגבהים, עשו כמיטב יכולתכם להשיג לו מושב בחלון. אם למטוס יש שלושה עמודי מקומות ישיבה, אל תבחרו בחלק האמצעי הרחוק מהחלון.

בדרך כלל יש שירותים ליד החלק הקדמי והאחורי של המטוס. שב קרוב אליהם, אם אפשר. לא רק שילדים צריכים ללכת לשירותים באופן קבוע, אלא שתוכלו לקום עם ילדכם מספר פעמים מבלי להטריד אף אחד בקרבת מקום.

רכוש מושב פנוי לילדים מתחת לגיל שנתיים אם אתה יכול

קבלת מושב משלו לילדך תיתן לך מקום לעבוד. ילדים מתחת לגיל שנתיים יכולים ללכת על ברכיך, אך בכל מקרה כדאי לשקול לקנות לילדך מושב משלהם. זה בטוח יותר מנקודת מבט של מערבולת אם יש להם מושבים משלהם, אבל זה גם יהיה לך קל יותר אם יש לך מושב להשכיב את התינוק שלך באופן זמני.

אל תביא את כיסא הבטיחות הרגיל שלך עבור ילדך. אם אתה רוצה כסא בטיחות לילדך במטוס, זה חייב להיות מערכת ריסון מיוחדת לילד (CRS) שאושרה על ידי ה-FAA.[4]